Hakkımızda

2007 yılında faaliyetlerine başlayan Akca Lojistik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., kalifiye insan kaynağı, Türkiye’nin birçok ilinde konumlanmış depoları ve güçlü dağıtım ağı ile müşterilerine entegre lojistik hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçları ile lojistik disiplini harmanlayan firmamız özel çözümleri ile hizmet kalitesi ve verimliliği önceliklendirerek, memnuniyeti maksimum düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Gıda, perakende, kırtasiye, teknoloji ürünleri ve inşaat malzemeleri lojistiğinde önemli tecrübeye sahip olan Akca Lojistik, kurduğu IT altyapısı ile müşterilerine operasyonları şeffaf bir şekilde anlık takip edebilme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca dinamik yönetim anlayışı ile müşterilerini her zaman geri bildirimlerle beslemektedir.

Daima kendini yenileyen, hizmet verdiği 100’ü aşkın müşterisinin memnuniyetini maksimum düzeyde tutarken bünyesine yeni müşteriler kazandıran firmamız, her geçen yıl iş hacmini büyüterek Türkiye’nin bu gözde sektöründe hizmetlerini daha da geliştirerek devam etme kararlılığındadır.