Hakkımızda

AKCA LOJİSTİK


HAKKINDA

Akca Lojistik 2007 yılından bugüne, çözüm ortaklarına yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

A Tipi Genel Antrepo ve Gümrüksüz Depolama ile faaliyetlerine başlayan Akca Lojistik, ilerleyen süreçte Kontrat Lojistiği, Kara Yolu FTL Nakliye, Mikro Dağıtım, VAS gibi hizmetleri portföyüne eklemiştir. Türkiye’nin çok sayıda ilinde konumlanmış depoları ve güçlü dağıtım ağı ile entegre lojistik ve tedarik zinciri hizmeti sunmaktadır.

Gıda, perakende, kırtasiye, teknoloji ürünleri, inşaat malzemeleri ve endüstriyel alandaki farklı sektörlerde önemli tecrübeye sahip olan Akca Lojistik, kurduğu IT altyapısı ile operasyonlarını şeffaf bir şekilde anlık takip edebilme imkanı sunmaktadır. 100’ü aşkın müşterisini dinleyerek onların çözüm ortağı olan, yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümleriyle sorumluluk alan Akca Lojistik, 2018 yılında Tedarik Lojistik A.Ş.’yi şirket satın alması ile bünyesine katarak büyümesini sürdürmüştür.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerinin çözüm ortağı olan ve onların ihtiyaçlarını işinin merkezine koyan, izlenebilir, şeffaf, sürdürülebilir lojistik hizmetleri üretmek.

Şeffaf

Kurduğu kendi altyapısı ile operasyonlarını anlık olarak takip edebilme imkanı sunar. İhtiyacınız olan bilgiye erişiminizi kolaylaştırır ve bilgi akışını daima canlı tutar.

Çözüm Odaklı

Müşterisini dinleyerek onun çözüm ortağı olur ve özelleştirilmiş öneri ve çözümleriyle sonuca ulaştırır.

Yenilikçi

Açık fikirli yaklaşımıyla teknolojik gelişmeleri takip eder ve uygular. Sunduğu sistemlerle ayrıcalıklı ve huzurlu hissetmenizi sağlar.

YÖNETİM KURULU

Ahmet Akça

Ahmet
Akça

Yönetim Kurulu Başkanı

Enes Akça

Enes
Akça

Genel Müdür

Erkam Akça

Erkam
Akça

Genel Müdür Yardımcısı

ÜST


YÖNETİM

Bayram
IŞIKTAŞ

Mali İşler

Serdar
TIKIÇ

İnsan Kaynakları

Serdar
CANBOLAT

Strateji ve Süreç
Geliştirme

Adem
GEDİK

Satın alma ve
İdari İşler

Eren
MARAŞ

Bilgi Sistemleri

GRUP


ŞİRKETLERİMİZ